Galeria BIZNESU

Wizerunek firmy i jej pracowników to dzisiaj jedno z najważniejszych zadań marketingu. Istnieje wiele sposobów, by to osiągnąć. Jednym z nich jest  fotografia biznesowa / korporacyjna. Jest to jedna z moich ulubionych dziedzin w fotografii. Współpracuję z najlepszymi wizażystkami i stylistkami. Pracowałem między innymi dla takich firm jak : PKN Orlen, Bank Światowy Polska, Warta, Kredyt Bank, PSE, ITI, Korycka, Budziak i Audytorzy, Accreo, ESBANK, Astra, Viessmann, ERA, At MEDIA, Rymar i Wspólnicy, Medim, Budimex, Dembud, JMW Architekci S.C. Krzysztof Jachowicz, Łukasz Michalski, Jakub Wiśniewski…

 

Stare powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu – w dzisiejszych czasach walki z globalnym kryzysem  – nabiera szczególnego znaczenia. Sprawdzonym, coraz powszechniejszym  orężem w tej walce staje się profesjonalna fotografia biznesowa. Fotografia ukazująca ludzi, zespoły kierujące firmami, do których – poprzez ich wizerunek – możemy mieć zaufanie, właśnie im powierzyć swoje pieniądze, w nich upatrując swój przyszły  sukces. Ale nie tylko. Surowe w ogólnym odczuciu kancelarie adwokackie,  kojarzące się najczęściej z groźnie wyglądającymi ludźmi w togach,  szermującymi setkami paragrafów ? profesjonalnie wykonana fotografia znacząco  ociepla ten obraz.

 

 

Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez mojej zgody. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych!

Tagi:

‹ wstecz

Komentarze są wyłączone.